Etiketim: amerikane

Te Fundit

Kjo asht e verteta e Albin Kurtit, e jo lista me intelektualet qe ja...

Ky person ne foto, kandidat per deputet nga radhet e Vetevendosjes, ka postue nji foto ku shfaqet me 'kallash' dhe me porosine: "Babushi gati:P". "Kallashi"...