Etiketim: amerikane

Te Fundit

Thaçi në Washington: Qe për çka angazhohet Kosova

Hashim Thaçi, ka takue në Washington shefin egzekutiv të International Development Finance Corporation, Adam Boehler. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka takue në Washington shefin...

Victoria’s Secret sjell të mbrendshme ‘seksi’ (foto)

Blemësit kanë shpërthye ndaj markës së të mbrendshmeve të femnave nga Victoria's Secret, të cilat kohët e fundit sollën nji larmi me produktet e...

Familjarët: Kështu u vra Qerim Kelmendi

Familjarët e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, që mëngjesin e sotëm u gjet i vramë dhe mandej i djegun në veturën...