Etiketim: Ana Brnabic

Te Fundit

Presidenti Thaçi: Serbia vazhdon me i mohue krimet që shkaktuen holocaustin ballkanik

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thanë se Kosova sot i bashkohet kujtimit për viktimat e Holocaustit, nji krim gjenocidal dhe monstruoz që tmerroi...

Kur Bryant bante mrekulli: 81 pikë realizoi kundër Toronto Raptors (video)

Kobe Bryant ka me mbetë i paharruem në botën e basketbollit. Kobe gjatë karrierën së tij ka thye shumë rekorde të jashtëzakonshme në ligën ma...

Studimi: Dy ilaçe të kombinueme munden me i kthye mbas damet e artritit

Shkencëtarët kanë zbulue se kombinimi i dy ilaçeve eksperimentale kthen mbrapsht shejat qelizore dhe molekulare të osteoartritit te mijtë, si dhe në qelizat e...