Tema: angela

S’ban pa e pa – Angela nga Turqia vjen shumë provokuese!...

Modelja shqiptare Angela Martini asht nji nga femnat ma të nxeta. Postimet e saj në rrjetet sociale zgjojnë interesin e fansave tue nxit kështu reagime. Këtë...

Angela del me video, ajo asht ma provokuese se kurrë! (kujdes,...

Edhe pse u tha se Martini, mbas martesës me miliarderin rumun kishte me hiqë dorë përfundimisht nga pasioni ma i madh i saj, duket...

Angela ban senzacion, rikthehet ma ‘seksi’ se kurrë!

Ndonëse asht shpreh ma parë se nuk kishte me vazhdue ma karrierën si modele mbas martese tashma Angela Martini e ka shkel këtë “premtim”...

A i keni pa këto skena superseksi të Angela Martinit! (foto...

Angela Martini bahet nostalgjike, i mungojnë kohët e shkueme. Modelja e njoftun shqiptare hoqi dorë nga modelingu pak kohë mbasi u martue me miliarderin rumun. Por...
angela

Angela ngre temperaturat me këtë foto të fundit, zbulon … (+18)

Modelja Angela Martini kishte vendos që pikërisht në fundvit me i jep fund beqarisë. Ajo u martue me Dragos Savulescu dhe solli disa imazhe provokuese...

Ups, modelja shqiptare ne momente +18 me miliarderin rumun (foto)

Pak ditë ma parë modelja Angela Martini dhe i dashtuni i saj i dhanë fund beqarisë tue u martue befasisht në Las Vegas. Modelja e...

Mos i huqni, këto janë veshjet e ‘çmenduna’ të Bleonës (foto...

Bleona Qerreti nuk ka ma tutë me qenë vulgare. Ajo nuk tembet përpara asgjaje për me tërheq vëmendjen rreth vetes dhe këtë e ka tregue...

Ky asht sekreti që nuk e dini për ‘zojën e hekurt’...

Mbas Margaret Thatcher, ajo mund të konsiderohet pa tutë si nji nga ''Zojat e hekurta'' të politikës mbanë botnore të vjeteve të fundit. Fitorja e...

Angela e merr nji ofertë për seks, reagimi i saj ka...

Modelja e njoftun Angela Martini, asht nji ndër femnat ma të bukura shqiptare. E tue marrë parasysh, se asht edhe modele, ajo merr edhe ofertat...
angela

Mos e huqni, vjen kaq përvëluese Angela (foto +18)

Angela Martini njihet si njana ndër modelet ma të bukura shqiptare. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postue nji fotografi të saj ku...