Tema: angela

Kjo foto e Angles ka me ju ‘ndalë’ frymën, shihne! (+18)

Angela Martini ka ba emën me bukuri në Amerikë, e lëre ma tek shqiptarët. Bukuroshja shqiptare e ka deshmue se asht përendeshë e bukurisë edhe...

Angela Merkel Muhammed ndër banoret ma të reja në Gjermani

Nji vajzë e sapolindun në Gjermani asht emnue, Angela Merkel Muhammed. Prindët nga Siria, kanë thanë, se arsyeja se pse i kanë vnue këtë emën...

Mediat turke e bajnë Angela Merkelin si Adolf Hitleri (foto)

Në ballinën e gazetës proqeveritare turke "Gunesh" asht publikue fotografia e kancelares gjermane Angela Merkel me mustaqe dhe e veshun n'uniformë naziste, shkruen portali...
angela martini

Angela len pa frymë fansat me këtë foto seksi ( +18)

Angela Martini  ka shkëputë nji foto nga seti i saj ma i ri, për me nda më ndjekësit në rrjetet sociale. Bukuroshja ka pozue para...

Kështu e priti Vitin e Ri Angela Martini (foto)

Angela Martini, bukuroshja me origjinë nga Shkodra po e shijon në maksimum lidhjen e saj me miliarderin Dragos Savulescu. Modelja e cila prej muejsh ka...

Angela Merkel e ka nji përgjigje t’ashpër për sulmin terrorist n’Berlin

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka thanë se sulmi i të Hanës mbrama në Berlin ishte sulm terrorist dhe se ata kanë me ndeshkue atë...

‘Merkozy’: Angela drejt mandatit të katërt, Sarko n’start pengohet!

Kur mediat gjermane shpikën termin ‘Merkozy’ në vitin 2011, francezët ishin të mërzitun. Simbas tyne, termi duhej t'ishte ‘Sarkokel’. Bahej fjalë për bashkimin e emnave Angela...

Angela Martini i ‘eksiton’ mashkujt me foto cullak qe s’i keni...

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini shquhet për format e saj seksi. Jo rrallë herë ajo ka provokue me asetet e saj tue...

Rrefimi për Angela Merkelin dhe ‘dashnoret e saj ballkanikë!

Shumë gjana i ndajnë Aleksandrin me Edin. Njani ka qenë nji ish-ushtar i partisë, tjetri ka qenë artist në jetën e maparshme. Aleksandri asht gjaknxehtë, Edi...

Angela Merkel: Gjermania në pikëllim të thellë për ata që s’do...

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka thanë para pak çastesh në Berlin se Gjermania asht në pikëllim të thellë për ata të cilët s’do të...