Etiketim: arrestimi

Te Fundit

Qe sa ka zgjatë takimi i mbramshëm i VV’s dhe LDK’s, ku u diskutue...

Edhe pse deri më tash asnjana palë nuk kanë folë për takimin e mbramshëm të msheftë ndërmjet LDK's dhe Vetëvendosjes në shtëpinë e Isa...

Shkon në 18 numri i viktimave nga tërmeti në Turqi

Bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi asht randue edhe ma shumë. Raportohet se deri tash janë 18 persona që kanë humbë jetën. Kurse, numri i...

Pamje të randa nga tërmeti në Turqi, 22 të vdekun (foto)

Mbramë Turqia asht goditë nga nji tërmet me magnitudë 6.8 ballë i shkallës rihter. Nga ky tërmet deri tash raportohet se 22 persona kanë humbë...