Etiketim: arsyet

Te Fundit

Pamjet trishtuese nga momenti kur mjeku vdes mbasi trajtoi pacientin me virus (video)

Sot në orët e hershme të mëngjesit ka ndrrue jetë mjeku i spitalit Wuhan, Liang Wudong, 62 vjeç, mbas momentit kur përfundoi kontrollen me...

Kurti i shkoi Mustafës në ranch’in që ia sulmuen dikur (video+foto)

“Isa Ranch, shiti pronat tua, JO KOSOVËN”!. Me këtë parullë, Lëvizja Vetëvendosje kishte protestue afër shtëpisë së kryeministrit të atëhershëm, Isa Mustafa, në katundin...

Qe sa ka zgjatë takimi i mbramshëm i VV’s dhe LDK’s, ku u diskutue...

Edhe pse deri më tash asnjana palë nuk kanë folë për takimin e mbramshëm të msheftë ndërmjet LDK's dhe Vetëvendosjes në shtëpinë e Isa...