Tema: avioni

Në avion ndodh gjithçka…Seks, porno, gjumë…(foto)

Udhëtimet me avion jo gjithmonë janë komode, e aq ma pak nëse ato zgjasin për disa orë. Të gjendun në këto rrethana, shumë udhëtarë bajnë...

Uli avionin në pistë vetëm me rrotat e mbasme, piloti hero...

Nji pilot asht quejt hero mbasi arriti me ulë në aeroport nji avion pasagjerësh vetëm në rrotat e mbasme. Piloti arriti me menaxhue situatën pamvarësisht...

Kallet avioni, shkon ne 41 numri i te vdekunve (video)

Avioni rus i markes Sukhoi Superjet 100, shpertheu ne flake sapo e ka preke token ne aeroportin e Moskes, Sheremetyevo. Pasojat e ketij aterimi te...

Zbulohet arsyeja e rrximit të avionit në Maqedoninë e Veriut ku...

Katër persona humbën jetën nga rrximi i nji avioni,para do dite në Maqedoninë e Veriu, ndërsa shkak duket se ka qenë moti i keq...

Vdekja e Sala: Zbulimi i tutshëm i BBC lidhun me pilotin...

Piloti i Emiliano Sala nuk duhej me fluturue kurrsesi natën dhe nuk ishte i pajisun me licensën me krye fluturime të tilla, raporton sot...

Rrxohet avioni i Ethiopian Airlines, asnji i mbijetuem!

Avioni i kompanise  Ethiopian Airlines asht rrxue gjatë fluturimit nga Addis Ababa ne Nairobi. Ne bord besohet se kane qene 149 udhetare dhe 8 pjesetare...

Kqyreni avionin ushtarak rus qysh eksplodon tuj aterue (video)

Ne regjionin rus Murmansk, ka ndodhe nji aksident i rande me nji avion bombardues rus. Ne Internet u shfaq video, ku shihet avioni qysh ndahet...

Kqyreni avionin personal të Vladimir Putin, kushton 500 milionë dollarë! (foto)

Fotot e maposhtme tregojnë avionin personal të Vladimir Putin, Ilyushin. Ai ka kushtue 500 milionë dollarë dhe asht "kundërshtari" i ‘Air Force One’ të Donald...

Mos e huqni – ‘Emirates Airline’ për festa, veshin avionin me...

Nji aeroplan Boeing 777 i Emirateve të Bashkueme Arabe asht zbukurue për sezonin e festave. Agjencia e fluturimeve postoi në Twitter fotografinë e aeroplanit me...

Atentat ndaj Merkel?! Çka ndodhi me avionin qe po e çonte...

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, ka udhëtue me avion ushtarak drejt Argjentinës ku ka me marrë pjesë në samitin e G-20. Mediat gjermane raportojnë se...