Tema: barcelona

Kushti i çuditshëm i Rabiot, rrezikon transferimin e tij te Barcelona!

E pabesueshme, por e vërtetë. Mbas shumë spekulimeve të merkatos për transferimin e francezit Rabiot nga PSG te Barcelona, ai që projektohej si nji...

Neymar-Barcelona, “El Mundo” zbulon nji detaj

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar, duket se nuk do të përshtatet asnjiherë me jetën në Francë. Braziliani po e kërkon me ngulm nji rikthim...

Sa pare i ka Barcelona për transferime në Kallnor?

Barcelona ka ne dispozicion nji shume prej 150 milione eurosh me i shpenzue ne tregun e transferimeve gjate muejit Kallnor, shkruen Mundo Deportivo. Kampioni i...

Barcelona prezenton lojtarin ma të ri (foto)

Mbas ditësh mbas konfirmimit të transferimit të Jeison Murillo nga Valencia, Barcelona, sot (e Ejte) ka prezentue mbrojtësin kolumbian para mediave dhe para tifozëve. https://twitter.com/FCBarcelona/status/1078277162522869761?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1078277162522869761&ref_url=http%3A%2F%2Flajmi.net%2Fzyrtare-barcelona-prezanton-perforcimin-e-ri%2F

Shpërthejnë protestat në Barcelonë (video)

Mbështetësit e pamvarësisë bllokuan rrugët në disa pjesë të rajonit të Katalonisë, gjatë kohës që ministrat e qeverisë spanjolle zhvillonin nji mbledhje në Barcelonë....

Deklarata që ka me ju befasue: Qe pse u largova nga...

Andre Gomes u transferue me bujë nga Valencia te Barcelona dhe ishte nji gëzim i dyfishtë mbasi arritën që të mposhtnin konkurrencën e Real,...

Barcelona-Neymar, ky lajm ka me ju befasue

Rikthimi i Neymar te Barcelona duket të jetë çdo ditë e ma i mundshëm. Goal ka kuptue se katalunasit veçse kanë fillue bisedimet me kampin...

Interi barazon me Barcelonën, s’ka fitues mes Napolit dhe PSG’s (video)

Interi dhe Barcelona nuk kanë shkue ma shumë se barazimi në sfidën e zhvillueme në 'San Siro' tue u ndalë në shifrat 1-1. Nën nji...
messi

A ka me luejt Messi kundër Interit?

Lionel Messi u lëndue para disa ditësh dhe humbi dy sfida të randësishme, atë kundër Interit në Champions dhe Realit në kampionat. Rekuperimi i tij...

Real ngushton epersinë, 2 me 1 ndaj Barcelonës (video)

Real Madridi e ka ngushtue epërsinë ndaj Barcelonës. Reali e ka ngushtue epërsinë e Barcelonës në 2 me 1. Gollen për madrilenët e ka realizue Marcelo...