Tema: baton haxhiu

Baton_Haxhiu

Baton Haxhiu tregon se e kujt ishte ideja për ndamjen e...

Baton Haxhiu, publicisti që asht shpesh në qendrën e vorbullës së debatit për çashtjen e marrëveshjes mes Serbisë dhe Kosovës deklaroi në Opinion, se...
Baton_Haxhiu

A punon për CIA’n?”, qe qysh asht përgjigjë Baton Haxhiu

Nuk ka mungue rubrika “Pyetja që vret” në "Zonë e Lirë" ku Arian Çani ia ka drejtue nji pyetje Baton Haxhiut. “Baton Haxhiu sot duhet...
Baton_Haxhiu

Baton Haxhiu: PD-LSI ikën për lesh, vendin ka me jau nxanë...

Analisti dhe gazetari Baton Haxhiu ka ba nji deklaratë të fortë mbramjen e sotme në Open, derisa fliste për djegien e mandateve të deputetëve...

Baton Haxhiu na kallxon ‘ku i kena tokat’! Kqyreni videon

Në studion e emisionit “Opinion”, personaliteti ma atraktiv sot ne relacionin Prishtine-Tirane, Baton Haxhiu, i ka precizue dy idetë që diskutohen lidhun me nji...

Batoni thote se Sala e ka propozue i pari ndamjen e...

Baton Haxhiu në emisionin debatues "Opinion" te TV Klan, tha se  Sali Berisha ka qenë i pari që ka fole për ndryshimin e kufijve...
darka te thaçi

Kallxon Baton Haxhiu çka u fole ne darken te Thaçi

“Një akull i shkrirë mes Kryeministrit dhe presidentit”. Kështu e ka vlerue dhe e ka kallxue Baton Haxhiu, darkën e mbajtun në shtëpinë e...
baton haxhiu

Baton Haxhiu: Ilir Meta ka prekë fundin politik, nuk prodhon ma...

“Ilir Meta ka mbërritë fundin e tij politik. Çdo lëvizje e tij jashtë kësaj është të përfundojë keq ashtu si po përfundon Berisha që...
Baton_Haxhiu

Baton Haxhiu mohon se e ka propozu Cakajn per Minister te...

Analisti Baton Haxhiu sqaroi në emisionin "Opinion" me Blendi Fevziun, raportet e tij me Gent Cakajn, i propozuem nga Edi Rama për Ministër i...

“Baton Haxhiu të shpallet non grata ne Shqiperi”

Deputetja e partise se Ilir Metes (LSI), Floida Kërpaçi, deklaron se kushdo përtej kufijve që ndërhyn në punët e Shqipnisë duhet të shpallet non...

Migjen Kelmendi: Genti ne kafazin me ‘kafshet politike’ te Shqipnise

          Migjen Kelmendi   Nji ide shume fisnike, dashamirese, vizionare e Kryeministrit te Shqipnise Edi Rama dhe keshilltarit te tij te pashpallun, Baton Haxhiu, qe t'u...