Etiketim: BE

Te Fundit

Pamje të randa nga tërmeti në Turqi, 22 të vdekun (foto)

Mbramë Turqia asht goditë nga nji tërmet me magnitudë 6.8 ballë i shkallës rihter. Nga ky tërmet deri tash raportohet se 22 persona kanë humbë...

Luana Vjollca me poza provokative nga kreveti (foto)

Luana Vjollca ka nda me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuni në pah format trupore.

Grenell në Beograd e zbuloi marrëveshjen e msheftë që arriti me Thaçin, Kurtin e...

Richard Grenell, i dërguemi special i presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, ka publikue para gazetarëve dhe popullit serb marrëveshjen...