Tema: bicikleta

Pushtuen mediat ndërkombëtare, ky asht ekipi i ciklizmit me yjet e...

Nji klub ciklizmi ne Britanine e Madhe ka pushtue faqet e mediave botnore. "Porn Pedallers Cycling Club" ka dy vjet qe asht krijue, por Federata...

A e keni pa bicikletën që kushton ma shumë se nji...

Kompania ‘Goldgenie’ nga Londra shet nji bicikletë garash për mashkuj, të mbulueme me ar 24 karatë, çka e ban ma të bukurën dhe ma...

Me bicikletë rreth botës, Jacky Chen arrin në Tiranë (video)

Xhiro e botës me bicikletën e tij asht andrra e madhe e Jacky Chen, nji inxhinieri elektrik nga Tajvani, që prej tre vjetesh e...

Ky asht shteti që ka 17 milionë banorë dhe 23 milionë...

Me 17 milionë banorë dhe 23 milionë bicikleta, Holanda tashma ka ma shumë bicikleta se sa njerëz. Dhe tash dëshiron me sjellë ma shumë biciklista...

Mos e huqni, kjo asht bicikleta që kushton ma shumë se...

Kompania 'Goldgenie' nga Londra shet nji bicikletë garash për mashkuj, të mbulueme me ar 24 karatë, ç'ka e ban ma të bukurën dhe ma të...

Foto/Video: Katy Perry, nji “Lolita” në biçikletë

E kujtoni personazhin Lola të “Monella”-s, filmin e Tinto Brass, ku protagonistja bante xhiro me biçikletë në rrugët e fshatit, tue kallxue fundshpinën? Këtë herë...

Kur Gigi i hyp bicikletës

Nga agjencitë, publiku, stilistët dhe mediat, konsiderohet si modelja ma e nxehtë e momentit dhe Gigi Hadid kallxoi se e meriton këtë titull. Modelja ka...
video

Tenton me ja pre udhën Presidentit Obama, qe qysh e pëson!

Nji njeri me bicikletë ka tentue me i pre udhën autokolonës së gjatë të kerreve që ishin tue transportue Presidentin amerikan, Barak Obama, derisa...

Kur kryeministri i hyp bicikletës, çka bahet!

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka marrë pjesë n'inaugurimin e disa pikave atraktive në Istog. Ai në këtë ceremoni i ka hyp bicikletën në nji...
bikevideo

Kjo asht bicikleta e ‘mençun’ me 4 giga

Kompania LeEco ka hedh në treg produktin e saj ma të veçantë "Le Syvrac". LeEco në biçikletën "Le Syvrac" përdor softuerin "Google Android" në nji...