Tema: bomba

Alarmi për bombë: Prokuroria thotë se kërcënimet i atribuohen Gjykatës Speciale

Zadhanësi i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Ekrem Lutfiu, ka dhanë detaje lidhun me kërcënimin që sot ka pranue Këshilli Gjyqësor i Kosovës. Ai ka thanë...

Policia flet për alarmin e bombës në Prishtinë, tregon a ka...

Majori Shkëlzen Xhafa, ka thanë para mediave se kërcënimi për mjete të dyshueme ka ardhë përmes nji telefonate. “Rreth orës 10:30 kemi marrë një thirrje...

Çikë ma “bombë” zor se keni pa, e kolme por….(foto, kujdes...

Victoria Lomba lirisht mujm me thanë se asht spanjollja me trupin ma të mirë njiherë për njiherë. Ajo ka nji trup shumë seksi, edhe pse...

‘Bomba’ e gazetës gjermane Bild: Telefonata e Ramës në ‘Dosjen 184’

Gazeta ma e madhe gjermane, Bild, ka publikue nji shkrim me akuza të forta ndaj kryeministrit të Shqipnisë, Edi Rama. Madje gazeta ka shkue ma...
Mitrovica e Veriut

Bombë në veri të Mitrovicës

Nji bombë asht hedhë mbramë mbas mesnate afër shtëpisë së afaristit Rade Dobric në Zubin Potok, por përveç dameve materiale nuk ka njerëz të...

Atentat me bombë në stadiumin e Ajaxit para ndeshjes me Juventusin,...

Duket se situata para ndeshjes në Ligën e Kampionëve mes Ajaxit dhe Juventusit asht tensionue jashtë mase. Simbas raportimeve të fundit nga Holanda, thuhet se...

‘Femna ma seksi’ në botë tregon format bombastike XXL (kujdes, foto...

Lindsey Pelas mundet me u konsiderue si nji prej modeleve ma seksi në botën e modës. Numri i fansave të saj ka shkue në ma...

Pezullohen fluturimet në aeroportin e Romës, gjenden 3 bomba të Luftës...

Tre bomba të Luftës së Dytë Botnore janë zbulue në aeroportin Ciampino të Romës. Aeroporti asht evakuue dhe të gjitha fluturimet janë pezullue. Policia shkencore po...

Kur ta kqyrni videon e kësaj seksbombe, mos e mbani gruen...

Lindsey Pelas konsiderohet biondja ma seksi e Instagram’it. Se e meriton këtë titull, ajo e ka dëshmue përsëri, me paraqitjen e saj ma të fundit...

Seks bomba tregon format “tmerrësisht” seksi (kujdes, foto +18)

Modelja e njoftun ruse, Anastasia Kvitko, u ba mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bahej me seks simbolin, Kim Kardashian. Gjithsesi, 23-vjeçarja...