Etiketim: bomba

Te Fundit

Shpërthyese dhe përvëluese: Fotot “bombë” (foto)

Lucero Crystal asht nji nga modelet ma shpërthyese të Instagramit.

Ky asht nji lajm i keq për fansat e flaktë të futbollit

Tifozët e përkushtuem të futbollit përjetojnë nivele të nalta të stresit fizik derisa kqyrin ekipin e tyne, saqë ato mundet me ju shkaktue probleme...

Thaçi: E mirëpres qëllimin me rivendosë lidhjen hekurudhore Kosovë-Serbi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, e ka mirëpritë qëllimin për rivendosjen e linjës hekurudhore mes Kosovës e Serbisë. “Unë përshëndes qëllimin për të rivendosur lidhjen...