Tema: bomba

Seks bomba tregon format “tmerrësisht” seksi (kujdes, foto +18)

Modelja e njoftun ruse, Anastasia Kvitko, u ba mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bahej me seks simbolin, Kim Kardashian. Gjithsesi, 23-vjeçarja...

E don krejt Instagrami, kjo “bombë” ka me ju tranue (kujdes,...

Atë thuhet se e don krejt Instagrami. Antje Utgaard asht modele dhe aktore nga Wisconsin, e cila gjatë shkollës së mesme kishte lëviz në New...

Seksbombë -Foto ma të nxehta s’keni pa moti (kujdes, foto +18)

Ajo asht nji ndër modelet ma të popullarizueme në botë, transmeton Rrokum.TV Lindsey Pelas numëron mbi 8 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. https://www.instagram.com/p/Bse_G7BA8O8/ https://www.instagram.com/p/BrTBRjEn9qm/

Bomba – Ka me ju tranue me skenat “hot” (kujdes, video/foto...

Modelja Ana Cheri ka kallxue gjoksin e saj bombastik në disa fotografi mjaft seksi që ka realizue në Instagram tue joshë fort admiruesit e...
Emily Sears

Veshet ngushtë m’i tregue asetet bombastike (kujdes, foto +18)

Ajo asht femën superseksi dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e deshmojnë këtë ma s’miri. Bukuroshja bombastike australiane, Emily Sears,...

Turqia teston bombën njitonëshe, thojnë se e tejkalon edhe shpejtësinë e...

Turqia ka realizue nji test të randësishëm të nji bombe për qëllime të përgjithshme MK-84 me peshë nji ton, e cila kaloi shpejtësinë e...

Alarm për bombë, evakuohen zyrat e CNN

Policia evakuoi zyrat e CNN në New York, për shkak të nji kërcënimi me bombë. Të Ejten nji telefonues kërcënoi CNN tue thanë se 5...

Kim si zakonisht vjen ‘bombastike’, s’ban pa e pa! (foto+18)

Super ylli Kim Kardashian vazhdon me mbetë nji prej emnave ma të diskutuem në mediat ndërkombëtare. Ajo ndan shpesh me ndjekësit fotografi të ndryshme në...

Kjo modele ‘bombastike’ jau çelë sytë në këtë mengjes, mos e...

Ajo asht Laci Kay Somers, bukuroshja e Instagramit me trupin perfekt dhe bukur sa ma s’ka. Modelja super seksi ka çka me tregue dhe prandaj...

Sulmohet me bomba mollotovi biznisi i shqiptarëve në Athinë

Nji zyrë turistike shqiptare në qendër të Athinës asht sulmue me bomba mollotovi. Simbas mediave greke, bombat e mollotovit u hodhën në pjesën e përparme...