Etiketim: bomba

Te Fundit

Zbardhet fjalori i ulët i Kurtit ndaj Mustafës: E quente “ma kriminel” se vrasësit...

Në nji video që po qarkullon në rrjetet sociale, z.Albin Kurti, mandatar për formimin e Qeverisë së ardhshme të Republikës së Kosovës ndigjohet tue...

Tallje e madhe me Kurtin mbas vizitës në ranchin e Mustafës në Prapashticë (foto)

Isa Mustafa dhe Albin Kurti kanë zhvillue nji takim të msheftë të Premten mbrama në ranchin e Kryetarit të LDK’s. Shkrimi: Pas kësaj kanë nisur talljet...

Kancelari i thesarit zbulon monedhën e “shkrime” të Brexit: Javën tjetër dalin në qarkullim...

Monedha komemorative që shejon daljen e Britanisë nga Bahskimi Europian asht zbulue nga kancelari i thesarit, Sajid Javid. Monedha mban mbishkrimin “Paqe, prosperitet dhe miqësitë...