Etiketim: bomba

Te Fundit

Zbardhet fjalori i ulët i Kurtit ndaj Mustafës: E quente “ma kriminel” se vrasësit...

Në nji video që po qarkullon në rrjetet sociale, z.Albin Kurti, mandatar për formimin e Qeverisë së ardhshme të Republikës së Kosovës ndigjohet tue...

PDK e vitit 2020!

      Bahri Bivolaku Zgjedhjet lokale po afrohen dhe obligimet gjithsesi rriten dhe Kosova e vitit 2020 vërtetë pret që partia dikur lidere në Kosovë të ofroj...

Kancelari i thesarit zbulon monedhën e “shkrime” të Brexit: Javën tjetër dalin në qarkullim...

Monedha komemorative që shejon daljen e Britanisë nga Bahskimi Europian asht zbulue nga kancelari i thesarit, Sajid Javid. Monedha mban mbishkrimin “Paqe, prosperitet dhe miqësitë...