Tema: bomba

Pjesëtarit te FSK’s i vnohet nji bombë në oborrin e shtëpisë

Në shtëpinë e nji pjesëtari të FSK’s i cili asht nga komuniteti boshnjak në Mitrovicën e Veriut, i asht vnue nji mjet shpërthyes në...

Edhe shefi i inteligjencës amerikane dhe nji senator rrezikohen nga pakot...

Autoritetet amerikane kanë arritë me gjetë nji pajisje shpërthyese që ishte dërgue në adresën e Senatorit, Corey Booker, në New Jersey. Gjithashtu, shërbimet e sigurisë...

Bombat qe po tronditin Amerikën, 10 pako në dyert e armiqve...

Nji pajisje e dyshimtë drejtue ish-nënpresidentit Joe Biden u gjet t'Ejten në zyrat e nji shërbimi postar në shtetin Dellauer, zhvillimi ma i fundit...

Bombë edhe në restorantin e aktorit të famshëm, De Niro

Mbas zbulimit dhe interceptimit të mjeteve shpërthyese të dërgueme ndaj Hillary Clinton, Barack Obama dhe figurave të tjera, tash objektiv i pakove të dyshimta...

Michael, nana e krejt ‘bombave’, shkatërron tanësisht qytetin Mexico Beach

Uragani 'Michael' ka shkatërrue qytetin Mexico Beach në veriperëndim të Floridas në SHBA, thanë zyrtarët. Stuhia ka zbarkue atje të Mërkurën, me erna deri në...

Kjo “bombë” po e shpërthen Instagramin (kujdes, foto +18)

Modelja Ana Cheri ka kallxue gjoksin e saj bombastik në disa fotografi mjaft seksi që ka realizue në Instagram tue joshë fort admiruesit e...
Emily Sears

Pa fije dyshimi, kjo asht bomba e Instagramit (kujdes, foto +18)

Ajo asht femën superseksi dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e deshmojnë këtë ma së miri. Bukuroshja bombastike australiane, Emily...

Çika e milionave ‘godet’ me këto pamje shpërthyese (foto +18)

Ajo asht nji manjate miliarda dollarësh e bukurisë. Kylie Jenner dukej e qartë se pasunia asht e meritueme me format e përkryeme që zotnon, teksa...

Foto bombastike: Demi Rose mbetet femna ma seksi e kësaj vere...

Ajo asht ba e famshme falë bukurisë së saj – dhe të mbasmeve jashtëzakonisht joshëse që i ka. Demi Rose, modele britanike, njihet sidomos për...

JLO mbetet pa asnji diskutim, nji ‘bombë’ 50-vjeçare (foto)

Jennifer Lopez asht tue shkue të 50'tat, por kangëtarja dhe aktorja e njoftun vazhdon me mbet nji nga femnat ma seksi në botë. Mjafton të...