Etiketim: bordi

Te Fundit

Presidenti Thaçi: Serbia vazhdon me i mohue krimet që shkaktuen holocaustin ballkanik

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thanë se Kosova sot i bashkohet kujtimit për viktimat e Holocaustit, nji krim gjenocidal dhe monstruoz që tmerroi...

Studimi: Dy ilaçe të kombinueme munden me i kthye mbas damet e artritit

Shkencëtarët kanë zbulue se kombinimi i dy ilaçeve eksperimentale kthen mbrapsht shejat qelizore dhe molekulare të osteoartritit te mijtë, si dhe në qelizat e...

“Siç q*het qartë”, këshilltarja e Sali Berishës flet për gafën e karrierës: Qe pse...

Këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli, ka dhanë nji intervistë ku ka folë edhe për konferencën e parë për shtyp. Ajo tregoi se konferencën...