Etiketim: bossi

Te Fundit

Nji rast i dyshuem për coronavirus shtrihet në Klinikën Infektive në Prishtinë

Nji person i dyshuem me coronavirus gjendet i shtrimë në Klinikën Infektive të Qendres Klinike dhe Universitare të Kosovës. Lajmin e ka konfirmue ministri i...

Studimi: Parja nuk të ban të lumtun, po qe çka

A dëshiron me qenë i lumtun? Harro paret dhe pasuninë, dhe fillo me vrapue. Në këtë përfundim mbërrin nji studimi të kohëve të fundit,...

Pamje të reja nga takimi në Londër, ku po marrin pjesë Albin Kurti, Ana...

Kanë dalë pamje të reja nga takimi i liderëve të shteteve të Ballkanit Perëndimor, ndër ta edhe Albin Kurti, Edi Rama e Ana Brnabic. Në...