Etiketim: botnori

E Fundit

Kjo asht përqindja e vendvotimeve të rinumërueme deri sot

Zadhanësi për media nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), Valmir Elezi, ka njoftue se deri në orën 16 janë rinumërue edhe 63 vendvotime shtesë. Elezi...

Haziri rreth koalicionit LDK-VV: Mos kini dert…

Nënkryetari i LDK's, Lutfi Haziri, ka ba me dije se partitë LDK-VV kanë arritë pajtushmëni në sektorin e ekonomisë, shëndetësisës dhe në sektorin e...

Ramiz Lladrovci flet mbas intervistimit nga Specialja

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, në nji intervistë për Periskopin ka folë edhe për çashtjen e Dhomat e Specializueme të Kosovës në...