Etiketim: botnori

Te Fundit

Hoti shkon te varri i Presidentit Rugova në ditën e parë të punës si...

Kryeministri Avdullah Hoti pas marrjes zyrtare të detyrës së të parit të qeverisë së re ka bërë homazhe tek varri i presidentit Ibrahim Rugova.Hoti...

10 momentet më të sikletshme të kapura ndonjëherë në televizion (video)

Puna në televizion nuk është aspak e lehtë.Madje edhe të dalësh para kamerave si i intervistuar, dikush e ka të vështirë dhe ndjehet në...

4 pozicionet seksuale, të cilat ofrojnë orgazmë, që rrallë ndonjë grua e përjeton (foto)

Në vend që të shfrytëzoni pozicionet seksuale të zakonshme, provoni një prej këtyre pozicioneve të çmendura të seksit për të arrirë një orgazmë që...