Etiketim: botnori

E Fundit

Edhe mbas takimit, Vetëvendosje fajëson LDK’n, qe pse

Vetëm dy takime, njani në nivel të liderëve dhe tjetri në nivelin e grupeve punuese, janë zhvillue deri tash ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes...

Juncker: Gabim historik vendimi i BE për Shqipninë dhe Maqedoninë e Veriut

Presidenti në largim i Komisionit Europian, Jean Claude Juncker, ka thanë se asht nji gabim historik vendimi negativ për hapjen e bisedimeve për anëtarësimin...

Prokuroria e Prizrenit nuk jau jep raportin prindëve të Astrit Deharit

Prokuroria Themelore e Prizrenit nuk jau ka dhanë prindëve të Astrit Deharit raportin e Institutit Zvicran, sa i përket rastit të vdekjes së Deharit...