Tema: britanike

Kjo 13 vjeçare la pa fjalë jurinë me përformancen e saj,...

Një vajzë ka sigurue vendin në çerekfinale të “America’s Got Talent”, mbas performancës së saj që mahniti jurinë. Courtney Hadwin, 13 vjet, habiti jurinë të...

Bukuroshja britanike vjen me nji set taman seksi (foto +18)

S'e ka mshefë kurrë pasionin që ka për me ndryshue linjat e veta trupore përmes kirurgjisë estetike dhe mbas operacionit të fundit, vendosi me...

Mbyllet ambasada britanike në Ankara, qe për çka!

Qeveria britanike ka marrë vendim për me mbyllë ambasadën e saj në kryeqytetin turk Ankara për shkaqe sigurie, pa dhanë detaje të matejshme. “Ambasada Britanike...