Tema: bukuroshja

Format bombastike të Rashel Kolanecit ju lanë me gojën hapun (foto)

Bukuroshja shqiptare e ekranit, Rashel Kolaneci, arrin me marrë vëmendje me pothuejse çco fotografi që e ndan me fansat në rrjetet sociale. https://www.instagram.com/p/Bz6DwWonMQI/?utm_source=ig_embed https://www.instagram.com/p/BzyH2beH0Hw/

Përzgjedhet mes 60 mijë femnave, kjo asht bukuroshja që ruen Vladimir...

Anna Khramtsova asht 31 vjeçarja, e cila asht pjese e nji regjimi ushtarak qe i raporton direkt udheheqesit te Kremlinit. Nji nga rojet kryesore te...

Njihuni me bukuroshen braziliane që shoqnon Ronaldinhon (foto)

Ronaldinho ka mahnitë anëembanë botën kur kishte topin në kambë. Tashma i tërhequn nga futbolli i luejtun, ish-ylli brazilian po ban atë që din...

Kjo bukuroshe vjen me pamje +18, mos e huqni (foto)

Katie Salmon mori gjithë vëmendjen mbramjes se djeshme, kur u shfaq në hotelin Mayfair në Londër, për ditëlindjen e shoqes së saj, tue deshmue...

Bukuroshja australiane ka me ju ‘çmend’ me pamjen e saj (foto...

Emily Sears asht nji nga femnat ma të ndjekuna në rrjetet sociale. Bukuroshja bombastike australiane, s’ka të ndalun me publikimin e fotove të nxeta për...

Bukuroshja që ofron 70.000 euro në vit për djalin që martohet...

Egziston nji tjetër provë se paret nuk munden me ba gjithçka, veçanërisht për lumtuninë dhe dashninë. Jane Park (23), nga Britania në moshën 17-vjeçare ajo...

Kjo bukuroshe po ban miliona me trupin e saj seksi (foto...

Bukuroshja afrikanojugore u rikthye me tregue se përse konsiderohet si nji prej femnave ma tërheqëse në botë. Supermodelja e 'Victoria’s Secret' gëzoi fansat e saj...

E ka pushtue internetin: Pianistja e bukur “tranon” adhuruesit e pianos...

Në video shihet zeshkanja nga Uzbegistani, i cila len pa frymë jo vetëm me talentin e saj, por edhe me pamjen seksi. Shikuesit e videos...

Kjo bukuroshe vjen me setin ma të nxetë (foto +18)

Sofia Jamora përkujdeset që ndjekësit e saj në Instagram me i qerasë rregullisht me fotografi fantastike. E, nji foto vërtet mahnitëse bukuroshja amerikane e ka...

Super seksi! Mos e huqni trupin ma ‘hata’ të Instagramit (foto...

Sofia Jamora vazhdon me shijue nji verë fantastike dhe me i qerasë ndjekësit me fotografi përvëluese nga pushimet. Mbasi qëndroi disa ditë në bregdetin italian,...