Etiketim: burgu i dubraves

Te Fundit

Presidenti njofton se për çka ka me folë në Davos

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në Forumin Botnor Ekonomik të Davosit. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ba postimin e parë nga...

Policia e Kosovës arreston 23 persona

23 persona janë arrestue nga Policia e Kosovës në 24 orëshin e fundit. 15 prej tyne janë në mbajtje, kurse katër të tjerë në vuejte...
don lush gjergji - nana tereze

Ibrahim Rugova në vlerësimin tim

Nga Don Lush Gjergji Filozofia dhe politika sipas Dr. Ibrahim Rugovës Fjalët, shkrimet, idetë, politika paqësore jodhunore e Dr. Ibrahim Rugovës ishte një risi dhe befasi gati...