Tema: burrat

A njihen gratë nga burrat? Çka janë gratë? (foto)

Nji nga pyetjet ma të vështira, të cilës burrat përpiqen ende me i dhanë përgjigje. Gratë nuk e dinë çka duen, mendojnë ata, por gratë...

U nda nga burri mbas 7 vjete martesë, provon 7 burra...

Nadia Bokody ka tregue eksperiencën e saj seksuale me 7 burra të ndryshëm mbrenda nji jave, eksperiencë që e provoi mbasi i dha fund...

Studimi rendit arsyet kryesore pse gratë ju refuzojnë apo ju thojnë...

Nji studim i kryem nga revista “Personaliteti dhe Psikologjia Sociale”, e që përfshiu 5.541 gra të moshave 21- 48 vjeç iu la mundësi grave...

Keshni me lot: Pse gratë jetojnë ma shumë se burrat!? (foto)

Tashma dihet që gratë jetojnë ma gjatë se burrat. Provat janë gjithmonë e ma të dukshme. Këto foto tregojnë se përse burrat në fakt janë seksi...

7 këshilla për burrat, por munden m’i lexue dhe gratë!!! (kujdes,...

Je i sigurt që ndjek nji stil jete të shnetshëm dhe të përshtatshëm për shnetën e mirë të organit tand seksual? Performancat e mira...

Fotot e rralla: Burrat shqiptarë të viteve 1820-1890 (foto)

Fotot e maposhtme tregojnë pamjet e burrave shqiptarë, 200 vjet ma parë. Bahet fjalë për periudhën 1820-1890. Fotot janë marrë nga Albanian Historical Society.

Grueja preket nga nji smundje e rrallë, nuk ndigjon burrat kur...

Nji grue në Kinë asht tue çuditë botën mbasi ka nji lloj smundje të rrallë ndigjimi që e ban atë të paaftë me i...

Studimi befasues: Burrat i stresojnë gratë ma shumë sesa fëmitë!!!

Femnat e martueme kanë ma shumë stres sesa beqaret. Ato kanë ngarkesa shumë të mëdhaja: punën, fëmitë, por edhe martesën. Gratë me stres janë ma...

Me apo pa mjekër, befason ky studim për burrat ma tërheqës!

Asht zyrtare, burrat me mjekër janë ma tërheqës. Ky asht rezultati i nji studimi në 'Journal of Biology Evolutionary' që i kërkoi 8.500 grave me vlerësue...

Pse gratë jetojnë ma shumë se burrat!? Keshni me lot (foto)

Tashma dihet që gratë jetojnë ma gjatë se burrat. Provat janë gjithmonë e ma të dukshme. Këto foto tregojnë se përse burrat në fakt janë seksi...