Tema: Çikat

Rrehje e randë mes çikave në shkollën ‘Sami Frashëri’ në Prishtinë...

Dhuna në shkolla vazhdon me qenë prezente në Kosovë. Nji rrehje mes nxanësve asht regjistrue edhe sot në shkollën e mesme “Sami Frashëri”, në...

40-vjeçari nga Vitia i fut me dhunë dy nxanëse në veturë,...

Nji ngacmim seksual asht raportue në katundin Pozhoran të Vitisë. Simbas policisë i dyshuemi R.A(1979) 40-vjeçar, me datën 11 Maj rreth orës 08:20 të...

6000 vjet traditë, magjia dhe të veçantat e Belly Dance –...

Belly Dance njihet në Lindjen e Mesme si “raks sharqi” (vallëzim i Lindjes ose vallëzim i Orientit). Në Perëndim njihet si belly dance nga fjala...

Këshilla e madhe e Monica Bellucci’t që jau dha çikave të...

Ikona e bukurisë, Monica Bellucci, e cila dje festoi 54 vjetorin e saj të lindjes, duket se nuk ndjen keqardhje për kohën që kalon...

Ngani n’vrap me çikat e Pejes!

Iniciativa “U ACT” në kuadër të projektit “Social Act”, që implementohet prej Rrjetit të Edukatorëve Bashkëmoshatar, organizojnë mini-maratonën “N’vrap me çikat”. Sot, prej ores 11:00...

Qendra e masazhit në Prishtinë që ekspozon fotografitë e punëtoreve me...

Përkundër që policia dhe inspektorati në vazhdimësi kanë mbyllë qendra të masazhit, disa prej tyne kanë intensifikue reklamimet. Qendra NewLife Massage ka publikue fotografi tue...

Kjo çka bahet n’Tiranë ka me ju ba me andrrue, çikat...

Fantazite tueja ma te nxehta munden me u ba realitet ne klubin ma te mire te striptizmit ne Shqipni. Bahet fjale per Maria Bonita, “streha”...

Çikat shqiptare me të mbasmet ma seksi po e thejnë rrjetin...

Reklamimi i të mbasmeve asht ba trendi ma i përfolun vitet e fundit. Sidomos femnat e showbizit shqiptar duket se dijnë me e ba ma...

Qyteti në Shqipni, ku femnat “vdesin” për seks (foto +18)

Ky asht studimi i fundit i cili tregon prejardhjen e femnave që bajnë ma shpesh seks. Simbas nji studimi, femnat nga ky qytet preferojnë...

Piercing dhe operacione në organet gjenitale, trend i ri në Shqipni...

Trendi i ri i ndërhymjeve plastike në Shqipni nga femnat asht kirurgjia e organit gjenital. Mjekët gjinekologë shprehen se ky trend po vjen në...