Etiketim: clinton

Te Fundit

Studimi: Coronavirus’i nuk u përhap nga lakuriqët te njerëzit

Shkencëtarët kanë zbulue së fundmi ma shumë të dhana për origjinën e Coronavirus'it të ri, i cili duket të jetë përhapë nga lakuriqët nëpër...

Vendimi i Kushtetueses, vjen edhe kjo thirrje nga SHBA (foto)

Këshilli Kombëtar i Sigurisë në Shtetet e Bashkueme të Amerikës ka kërkue respektimin e vendimit të Gjykatës Kushtetuese lidhun me dekretimin e Avdullah Hotit...

Eskalon “avokati i VV’s”

Tomë Gashi, avokati që mbron në disa landë Lëvizjen Vetëvendosje dhe përkrah hapun liderin e kësaj partie, Albin Kurti, e ka ba nji reagim...