Etiketim: clinton

E Fundit

Pamje nga momenti kur arrestohen katër serbë nga Policia në Çeki (video)

Burime të Periskopit nga Plzeni spjegojnë se fansat serbë sulmuen tifozët kosovarë, tue ju shkaktue lëndime trupore, me njanin që thuhet se ka pësue...

Rama: Qysh e heq kufinin Albin Kurti nëse Serbia nuk asht pjesë e këtij...

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, ka deklarue se kryeministri në ardhje Albin Kurti, nuk mundet me heq kufinin mes Kosovës dhe Shqipnisë pa nji...

Tifozët çekë me maska sulmojnë tifozët kosovarë, ka të lënduem (foto)

Mbi 30 tifozë ultras të Çekisë të cilët kanë qenë me maska kanë sulmue mbi 15 tifozë kosovarë në Plzen, transmeton Gazeta Metro. Mbi 15...