Tema: cullak

Krejt cullak, nji pamje e mrekullueshme nga Naomi Campbell (foto)

Nji foto e nxehtë, me nji pamje të mrekullueshme. Në shkretinën e Kenya, Naomi Campbell ka pozue për British Vogue, tue u shfaqë plotësisht nudo...

Grueja e futbollistit të njoftun deshet komplet cullak (foto +18)

Tamara Gorro, bashkëshortja e mbrojtësit argjentinas të Valencia, Ezequiel Garay, ka kënaqë shumë ndjekësit e saj me fotot cullak. Fjalët janë të tepërta./Rrokum.TV https://www.instagram.com/p/Byh2xJ7IjAu/  

Lindsay Lohan “tranon” rrjetin, pozon totalisht cullak (foto +18)

Ylli i Hollywoodit, Lindsay Lohan, ka tranue ndjekësit e saj me nji foto tepër provokuese. 32-vjeçarja ka publikue në rrjetin e saj social Instagram, nji...

Modeles së famshme ia hackojnë llogaritë në rrjete sociale, i publikohen...

Claudia Galanti përmes rrjeteve sociale ka ba të ditun që ja kanë hackue rrjetet sociale. Modelja nga Paraguay ka njoftue se dikush i ka hy...

Miley Cyrus dhez rrjetin, pozon cullak veç me…(foto +18)

Artistja e famshme, Miley Cyrus, ka goditë fort me foton e fundit.

Kqyreni qysh hyn në fushë kjo femën gati cullak në finalen...

Pjesa e parë e finales së Ligës së Kampionëve, ndërmjet Tottenham dhe Liverpool, tregoi pothuejse gjithçka. Qysh në dy minutat e para, u akordue penallti...

Cardi B deshet komplet cullak me promovue kangën e re (foto...

Cardi B ka publikue nji foto ku shfaqet krejtësisht e deshun për me promovue kangën e saj të re Press. Reperja 26-vjeçare u sigurue që...

Chloe Khan pozon komplet cullak (foto +18)

Këtë radhe Chloe Khan ka shpërnda nji foto në Instagram ku shfaqet e deshun plotësisht. Trupi i saj asht me të vërtetë seksi dhe me...

Festivali i Filmit në Cannes, kur ‘tepihu i kuq’ kthehet në...

Brigitte Bardot, Kim Novak, Carroll Baker, Laura Antonelli, Bella Hadid, Emily Ratajkowski dhe Monica Bellucci, si dhe shumë yje të tjerë kanë dhezë ecjet...

Furra me punëtoren e bukur cullak, kqyreni çka ju ban myshterive...

Nji zeshkane e bukur ka shërbye cullak në nji furrë në Francë. Zeshkanja i ka mahnitë të gjithë klientët kur e kanë pa atë tue...