Tema: cullak

Vertikale cullak: Kjo çikë “shfrenon” rrjetin me këto poza (foto, kujdes...

Disa foto të Naike Rivelli, çikës së aktores Ornella Muti, po bajnë xhiron në rrjetet sociale. Rivelli asht nji praktikuese e rregullt e yogas nudo...

Modelja e njoftun poston foto komplet cullak, kur ishte shtatzanë (kujdes,...

Modelja e njoftun dhe bashkëshortja e kangëtarit John Legend, Chrissy Teigen, ka publikue me rastin e Ditës së Nanës nji foto nudo, të realizueme...

Merret me karate dhe pozon cullak (foto +18)

Modelja italiane, Valentina Fradegrada, ka nxehë instagramin, me disa foto tepër seksi që ka postue së fundmi. E lindun në Bergamo, Valentina ushtron edhe...

Tranohet Wanda Nara, hyp cullak mbi Icardin. ‘Çmendet’ Instagrami (foto)

Wanda Nara “godet” sërish, këtë herë jo me deklaratat e saj thumbuese, por me pozat e nxehta përpara aparatit fotografik. Në rrjetin social “Instagram”, partnerja...

Njihuni me katundin ku me ndejt cullak asht detyrim! (foto)

Në nji katund të vogël bregdetar në Francë, Cap d’Adge, asht e detyrueme me ndejt cullak. Ky katund, çdo vit mbledh mija turistë, të cilët...

Rashel pozon cullak (kujdes, foto +18)

Rashel Kolaneci asht padyshim çika që në pak kohë dalje televizive tërheki vëmendje me format e saj “bombastike”.

Modelja seksi pozon cullak, i mbulon me…(kujdes, foto +18)

Modelja e njoftun amerikane, Sierra Egan, njihet për pozat seksi në Instagram. Ajo nuk e ka gajle me ba foto edhe cullak.

Shkëndija pozon pa tesha, po çka po fut në…(kujdes, foto +18)

Kangëtarja Shkëndije Mujaj, këtë herë ka ba atë që nuk e bani deri tash. Ajo ka publikue disa pamje në rrjetin social Instagram, ku shihet...

Iva Aliko “tranon” rrjetin, pozon krejtësisht cullak (kujdes, foto +18)

Iva Aliko nuk din me u ndalë, madje din ma së miri se si me tranue rrjetin. Ish-e dashnorja e deputetit të Kosovës ka...
Nicole Mejia

Pamje të forta: Kjo modele jau “ndalë” frymën me fotot cullak...

Nicole Meyer na ka shpërblye me disa foto fantastike superseksi nga pllazha. Edicionin sexy, Nicole e ka xhirue për revistën “Treats” dhe pa dyshim të...