Tema: cullak

Këto femna cullak protestojnë kundër Donald Trump!

Ai njihet për fotot e tij spektakolare me njerëz të zhveshun. Këtë herë, artisti amerikan Spencer Tunick ka vendos me protestue kundër kandidatit të mundshëm...

Emily Ratajkowski i rrin mirë kalit!

Modelja dhe aktorja amerikane Emily Ratajkowski nuk ka frigë me kallxue cullak trupin e saj, me nji qëndrim shumë liberal. 25-vjeçarja ka pozue nudo për...

Ky asht restorani ku klientët dhe kamarieret janë cullak! (+18)

Ky restorant i jep nji tjetër kuptim shprehjes ‘ushqim i nxetë’. Në Berlin të Gjermanisë asht hap nji restoran, i quejtun 'Macja e Zezë', ku...

Cullak në plazh? Lëvizja që nuk u ndal as në komunizëm!...

KUJDES: FOTO ME PERMBAJTJE SEKSUALE Këtë sezon duket se portalet janë të mbushuna me lajme të vajzave që bajnë plazh cullak në Shqipni. Por Kultura e...

Në Londer hapet restorani erotik

Njerëzit që duen me hanger cullak, kanë me pasë rastin që në Londër me u ushqye kështu edhe publikisht mbasi në kryeqytetin britanik hapet...
vietiiiii

Fluturoni me VietJet, ju presin stjuardesat cullak. Kqyreni

VietJet asht linja ajrore që ofron fluturimet ma të kandshmet në botë. Jo se ka avionët ma të mirë, por stjuardesa të tilla, që nuk...
2803

CIA i ka fotografue te burgosunit cullak, para se me i...

Fotografi te klasifikueme si 'sekrete', zbulojne te burgosun te CIA, me sy te mbyllun, cullak, para se me u çu e me u torturue,...

“Goditja” 2. Kimi edhe sot krejt cullak (+18)

Mbasi e publikoi dje nji foto krejt e zhveshun, Kim Kardashian i ka "trondit" fancat edhe sot me nji foto provokuese. Në një foto me...

Kim vjen krejt cullak (+18)

E ka ba ma parë, po e ban edhe tash. Kim Kardashian, pak kohë mbasi ka lind femijën e saj të dytë, po tenton me...

Kqyreni Irinen cullak 100 % (+18)

Modelja Irina Shayk ka publiku disa foto nudo në Instagram tue tërbu fancat e saj. Bukuroshja ruse asht fantastike!