Etiketim: Curtis Scaparrotti

Te Fundit

Sqarim për publikun lidhun me shtyemjen afatit të kësteve të kredive

Gjatë ditës së shtunë në shumë portale të vendit është publikuar lajmi me titull: “BQK-ja shtyn afatin e kësteve të kredive”.Me qëllim të informimit...

Arben Ahmeti asht pronar i ri i Televizionit Rrokum dhe portalit Rrokum.TV

Gazetari Arben Ahmeti, asht pronari i ri i televizionit Rrokum TV.Lajmin e ka ba të ditun ish pronari i këtij televizioni, Migjen Kelmendi, përmes...

Qe kur pritet me u votue Qeveria e re

Qeveria e re do të votohet në fillim të kësaj jave, sapo të publikohet aktgjykimi i plotë i Gjykatës Kushtetuese, simbas të cilit, dekretimi...