Etiketim: decani

Te Fundit

Kurti: Qe çka po duen me ba disa persona mbrenda LDK’s

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, po shprehet i bindun se ka mbrenda LDK's që nuk e duen koalicionin me të. “Nesër bëhet një javë...

Studimi: Dy ilaçe të kombinueme munden me i kthye mbas damet e artritit

Shkencëtarët kanë zbulue se kombinimi i dy ilaçeve eksperimentale kthen mbrapsht shejat qelizore dhe molekulare të osteoartritit te mijtë, si dhe në qelizat e...

Përfundon takimi për hekurudhat midis Kosovës dhe Serbisë

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë u takuen të Hanën në Ambasadën e Shteteve të Bashkueme në Berlin me ambasadorin Richard Grenell, i dërguem i...