Tema: dehja

Ky portier u denue me 50 mijë funte, kjo asht arsyeja

Portieri i Tottenham Hotspurit dhe Francës, Hugo Lloris asht dënue me 50 mijë funte dhe 20 muej ndalim vozitje te kerrit mbasi asht shpall...

Juncker përseri i dehun, i merren kambët dhe i puth krejt...

Nëse mendoni se Samiti i NATO's ka mujt me qenë i vështirë për disa udhëheqës për çashtjet e pagesave për Aleancën, gaboni. Ky takim, ma...

Elita e studentëve, keni m’u befasue qysh po dehen në Britani...

Aty shkollohet elita e vendit. Studentët ma të mirë në Britani, por edhe në shumë vende të tjera të botës, marrin dije në Cambridge. Megjithatë, edhe...

Kështu ‘shfrenohen’ të rijtë në ditën e shejtorit në Australi (foto...

Aq të dehun janë sa nuk i mbajnë ma kambët. Kështu përfunduen disa të ri në Sidney të Australisë për festën e Shën Patrikut.   Dita e...

Mos i huqni këto skena, keni m’u shokue çka ka ba...

Presidenti i Komisionit Europian Jean- Claude Juncker u ba përsëri temë kryesore në rrjetet sociale, sepse në Samitin e BE's u shfaqë i dehun...

Seks për nji natë, qe qysh turpnohen turistët në Magaluf (foto...

Thonë se çfarë ndodh në Magaluf, mbetet në Magaluf. Por nuk duket se asht pikërisht kështu. Resorti turistik spanjoll njihet për çmendunitë erotike të turistëve. Sidomos të...

Publikohet video, deputetja e PS e dehun?

Në rrjetet sociale asht shpërnda nji video, në të cilën deputetja e Partisë Socialiste Ledi Shamku asht e dehun. Ajo madje edhe knon me kangëtarin...

Avazi i alkoolit s’ka të ndalun, kështu u dehen të rijtë...

Para pak ditësh, shefi i shërbimit shendetësor në Britani paralajmëroi se ata po kthehen në shërbimin shëndetësor e të dehunve. Kultura e konsumit të tepruem...

Marrin rezultatet e maturës, ky asht reagimi i të rijve n’Angli

Ishte nji ditë e randësishme për miliona maturantë në Britani. Ata morën rezultatet e testimeve. Për shumë prej tyne, ky ishte nji moment për me festue. Por, pamjet...

Policia: Dyshohet se ishte i dehun personi që shtiu me armë

Kaosi i shkaktuem mbramë në festivalin e birrës po dyshohet se ka ndodh mbasi nji i dehun ka shtënë me armë. Policia ende nuk e...