Etiketim: dejona mihali

Te Fundit

Zbardhen detaje nga takimi në Londër: Kjo ishte kërkesa e Kurtit (foto)

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, gjatë takimit të BERZH në Londër ka kërkue reciprocitet dhe njohjen e pamvarësisë së Kosovës nga Serbia. Këtë e ka...

Të Pamarrët  Vesh!

Shaqir Islami Dita e zgjedhjeve afrohet, interesimi, optimizmi, kureshtja e qytetarëve për votimin e kuvendarëve të mandatit të ardhshëm duhet të nxitet dhe shtohet; përkundrazi,...

Ana Brnabic e pren fotografinë ku shihet Kurti

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabic, nga Samiti i Londrës e ka njoftue popullin e saj për prioritetet e Serbisë. Postimin e ka shoqnue me...