Etiketim: deputetet

Te Fundit

Letra prekëse e LeBron James për Kobe Bryant

Mija njerëz kanë shkrue ngushëllime dhe dedikime për legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, mbasi ai vdiq në nji përplasje tragjike me helikopter me 26...

Ambasadorët e QUINT’it shkojnë në takimin VV-LDK

Ambasadorët e shteteve të QUINT'it, Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt si dhe ai i Britanisë së Madhe, Nicholas Abott si dhe shefja...

Turqia nuk gjen qetësi, nji tjetër tërmet i fortë godet pjesën perëndimore të vendit

Mbas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 6.8 simbas shkallës Rihter, që goditi Turqinë para do dite, tue shkaktue 41 viktima, toka në këtë shtet...