Etiketim: deputetet

Te Fundit

Bukuroshja bjonde që tranon me linjat e saj: Fotot ma provokative të saj (foto)

Arabella Chiwas asht ba e njoftun në realityshow'n e famshëm, Love Islands. Bukuroshja bjonde asht nji modele, nji yll Instagrami si dhe nji yll...

Zbulohen fjalët që Grenell ia tha Thaçit mbas përfundimit të konferencës (video)

Menjiherë mbas përfundimit të konferencës për media në nji restorant në Prishtinë të Mërkurën, emisari i Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, i ka...

Pamje të tutshme gjatë tërmetit 5.4 ballësh në Turqi (video)

Turqia asht goditë këtë të Mërkurë nga disa tërmete relativisht të fuqishme, të cilat kanë vazhdue edhe gjatë ditës të sotme. Ditën e djeshme, nji...