Etiketim: deshtimi

Te Fundit

Reagon ish-këshilltarja e Haradinajt: Jam dorëheqë, nuk më shkarkoi Konjufca

Ministri i Punëve të Jashtme, Glauk Konjufca, ka marr vendim sot për shkarkimin e 14 konsujve, të gjithë këta ishin emnue jashtëligjshëm nëpër Ambasadat...

Paralajmërim i fortë i Ambasadës amerikane për Kurtin? Prania ushtarake amerikane në Kosovë asht...

Shtetet e Bashkueme të Amerikës kanë shkue nji hap përpara në presionin ndaj Qeverisë së Kosovës për heqjen e taksës ndaj mallnave serbe. Shkrimi: Gazeta Express,...

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani priten me protesta në ‘Trepçë’

Kryeministri Albin Kurti dhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, janë pritë me protesta në minierën e Trepçës ku pritet me u mbajtë manifestimi për...