Tema: dimali

Frasher Demaj flet sonte në ‘Direkt me Dimal Basha’ në RROKUM

Sonte ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha' ne Televizionin Rrokum asht i ftuem historiani Frasher Demaj. Demaj ne Rrokum TV flet per aktualitetin politik ne...

Vlerat artistike pak vlerësohen në Kosovë (emisioni i plotë)

Sonte ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha' ne Televizionin Rrokum asht debatue per artin dhe vlerat e tij ne Kosove. Te ftuem me debatue lidhun...

Sonte në RROKUM, flitet për diasporen dhe integrimin e saj

Sonte ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha' ne Televizionin Rrokum, ka me u diskutue per Diasporen kosovare dhe integrimin e tyne ne vendet perkatese. Te...

Hoxha Osman Musliu e gazetari Visar Duriqi, te ftuem sonte në...

Sonte ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha' ne Televzionin Rrokum, asht i ftuem hoxha Osman Musliu dhe gazetari Visar Duriqi. Ne emision debatohet per temen:...

‘Direkt me Dimal Basha’, sonte te ftuem Avokati i Popullit dhe...

Sonte ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha asht i ftuem Avokati i Popullit Hilmi Jashari dhe aktivisti Blert Morina. Emisioni me nji debat interesant ka...

‘Plagjiatura në Universitetin e Prishtinës, debatohet sonte në RROKUM

Sonte ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha' diskutohet per temen: Plagjiatura ne Universitetin e Prishtines. Te ftuem me debatue perballe Dimalit jane Aulone Mehmeti dhe...

Qysh po përfundon verifikimi i veteranëve? Abazi e Haradinaj, flasin në...

Haki Abazi dhe Nasim Haradinaj kanë folë përballë Dimal Bashës në emisionin 'Direkt', në Televizionin Rrokum. Qysh po përfundon verifikimi i veteranëve?, ishte pyetja qe...

A po coptohet Kosova?! Kjo temë debatohet në RROKUM (emisioni i...

Ne emisionin 'Direkt me Dimal Basha', te ftuemit Mimoza Kusari-Lila dhe Vigan Qorrolli, debatuen mbi temen: A po coptohet Kosova?! Kusari-Lila ne fillim u perqendrue...

‘Direkt me Dimal Basha’ – Te ftuem sonte: Mimoza Kusari-Lila dhe...

Sonte vjen episoda e dytë e sezonit te ri te emisionit 'DIREKT me Dimal Basha' në Televizionin Rrokum. Te ftuem përballë Dimalit janë: Mimoza Kusari...

Adriatik Kelmendi flet për mediumet dhe politikën në RROKUM (emisioni i...

  https://www.youtube.com/watch?v=NQYJxubeObI