Etiketim: dimer

Te Fundit

Ismaili: Glauk Konjufca me u shkarkue, inspiroi dhe rekrutoi fanatikët e Vetëvendosjes të “Syrit...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike të Kosovës, Uran Ismaili, kërkon shkarkimin e kryetarit të Kuvendit Glauk Konjufca, për shkak të lidhjeve të tij...

E kuqe e zjarrtë: Modelja bombastike nuk ndalet tue provokue (foto)

Bukuroshja e Instagramit, Demi Rose, vazhdon me i provokue ndjekësit e saj me pozat seksi.

Shkon në 18 numri i viktimave nga tërmeti në Turqi

Bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi asht randue edhe ma shumë. Raportohet se deri tash janë 18 persona që kanë humbë jetën. Kurse, numri i...