Tema: Direkt me dimal basha

Don Lush Gjergji flet për katolikët në Kosovë, marrëdhaniet me Bashkësinë...

Në emisionin Direkt me Dimal Basha në Televizionin Rrokum, i ftuem ishte Don Lush Gjergji. Ai ne fillim ka ba me dije se ne Kosove...

Sonte në Rrokum TV, i ftuem Don Lush Gjergji

Sonte prej ores 20:00 i ftuem ne Direkt me Dimal Basha ne Rrokum TV asht Don Lush Gjergji. Keni rastin me ndigjue rrefimet e tij...

Azem Deliu: Asnji shejtësi fetare nuk asht e shejt publike, veç...

Shkrimtari Azem Deliu ka qene i ftuem ne Rrokum TV, ne emisionin Direkt me Dimal Basha. Ai ka fole per aktualitetin politik ne Kosove, tue...

Kajtazi: Njani prej tre liderëve të shtetit ka marrë ftesë nga...

Gazetari i Insajderit, Vehbi Kajtazi, i ftuem në Direkt me Dimal Basha në Televizionin Rrokum ka fole per gjendjen e gazetarise ne Kosove dhe...

A ka marr Thaçi ftese nga Specialja? Sonte në Rrokum flet...

Sonte prej ores 20:00, mysafir në emisionin "Direkt me Dimal Basha", në Rrokum TV, asht gazetari Vehbi Kajtazi. Kajtazi sonte flet per Gjykaten Speciale dhe...

A ka siguri n’Kosovë? Baki Kelani flet për gjithçka lidhun me...

Sonte i ftuem në emisionin “Direkt me Dimal Basha” në Rrokum TV, ishte Baki Kelani, zadhanes i Policise se Kosoves, i cili ka fole...

Sonte, Baki Kelani mysafir në “Direkt me Dimal Basha” në Rrokum...

Sonte i ftuem në emisionin "Direkt me Dimal Basha" në Rrokum TV, asht Baki Kelani, zadhanes i Policise se Kosoves, ku ka me u...

Sonte në Direkt me Dimal Basha të ftuem: Arjeta Miftari dhe...

Sonte prej ores 20:00 ne Rrokum TV bashke me Arjeta Miftarin dhe Azem Deliun ka me u diskutue per vleren e artit dhe rolin...

Sonte në “Direkt me Dimal Basha” debatohet për “veteranët mashtrues” (foto)

Sonte ne emisionin "Direkt me Dimal Basha" ka me u debatue per listen e veteraneve mashtrues dhe procesin e verifikimit te kesaj liste. Te ftuem...

Shoqni n’alarm, qe çka thotë sociologia Sibel Halimi në Rrokum TV...

https://www.youtube.com/watch?v=TFcXcklDPfg