Etiketim: dosja

Te Fundit

A çuen edhe këto kushte në dorëzimin e Isa Mustafës para Albin Kurtit?

Mbramë u mbajt takimi i radhës mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, në ranchi'n e këtij të fundit, të cilin palët u munduen me...

Përvëluese me pamjen e saj: Fotot e “bombës” bjonde që kanë me ju lanë...

Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikane. Modelja seksi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si...

Grenell në Beograd e zbuloi marrëveshjen e msheftë që arriti me Thaçin, Kurtin e...

Richard Grenell, i dërguemi special i presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, ka publikue para gazetarëve dhe popullit serb marrëveshjen...