Etiketim: droga

E Fundit

A i ka ra “pishman” AKR’ja për koalicionin me Nismën?

Islam Pacolli nga AKR’ja ka thanë se partia e tij nëse s’do të bante koalicion me NISMA’n do ta kalonte pragun. Ish-deputeti i AKR’s në...

Lajm i keq lidhun me rrogat për zyrtarët publikë

Gjykata Kushtetuese e ka pezullue për tre muej zbatimin e Ligjit për Pagat e zyrtarëve publikë, i cili ishte parap me hy në fuqi...

VV dhe LDK janë dakordue për diçka…

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka thanë se janë dakordue me Vetëvendosjen që me heshtë derisa të arrihet nji marrëveshje finale mes...