Etiketim: droga

Te Fundit

Eskalon “avokati i VV’s”

Tomë Gashi, avokati që mbron në disa landë Lëvizjen Vetëvendosje dhe përkrah hapun liderin e kësaj partie, Albin Kurti, e ka ba nji reagim...

Studimi: Coronavirus’i nuk u përhap nga lakuriqët te njerëzit

Shkencëtarët kanë zbulue së fundmi ma shumë të dhana për origjinën e Coronavirus'it të ri, i cili duket të jetë përhapë nga lakuriqët nëpër...

Qe tunelet ku trafikon miliona euro kokainë, ‘mbreti’ El Chapo (foto)

Agjentët e armatosun qëndrojnë roje në kufinin SHBA-Meksikë, por pamvarësisht kësaj kartelet e pamëshirshme punojnë natë e ditë për me kontrabandue drogë me vlerë...