Etiketim: droga

Te Fundit

Itali, numri i viktimave nga Coronavirus’i gjatë 24 orëve të fundit

Italia regjistroi në 24 orët e fundit 111 viktima dhe 416 raste pozitive me Covid-19.Në total numri i viktimave që prej fillimisht të pandemisë...

Tërmet në Shqipni, qe ku ishte epiqendra (foto)

Nji tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës riheter ka ba para pak minutash në Maliq.Lëkundjet e tërmetit janë ndje edhe në Korçë.

Kurti paralajmëroi, VV sot mori këtë vendim

“Për hapat e tjerë politikë do të njoftojmë qytetarët në ditët në vijim”. Kështu kishte deklarue dje kryeministri në detyrë, Albin Kurti, mbas vendimit...