Etiketim: droga

E Fundit

Policia arreston personin që i shkaktoi mbi 744 mijë euro dame buxhetit të Kosovës

Nji person asht arrestue në Mitrovicë për shmangie nga tatimi. Kjo mbas nji operacioni të Policisë së Kosovës, konkretisht nga Drejtoria për Hetimin e Krimeve...

Eskalon situata: Qe për çka e akuzon Nisma tash VV’n (foto)

Mbas vendimit të Gjykatës Supreme për votat nga Serbia, ka pasë disa përplasje në mes të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Nismës Socialdemokrate. Erzen Musliu,...

Zeka befason me këtë paralajmërim, që thotë se e ka nga burimet e LDK’s

Kryetari i PEK'ut, Milaim Zeka, beson se ka me pasë përsëri zgjedhje në Kosovë. Shkrimi i tij: Po vjen era prap zgjedhje Te gjitha kurthat e vendosura...