Tema: enca

Enca publikon video nga kreveti në Prishtinë, bombastike (video +18)

Mbramë, në orët e vona ajo publikoi nji video nga kreveti në hotelin ku po qëndron, e përmes saj uroi ndjekësit për natë të...

Upss! Enca harron detajin, i del…(foto +18)

Enca kohët e fundit e ka ekspozue shumë gjoksin, por harron detajin, i del "kokrra" e c...

U “tranue” krejt, Enca shkakton “tërmet” në rrjet (kujdes, foto +18)

Ajo asht kangëtarja që shkakton ma shumë thashetheme në mediat e showbizit. Shpeshherë me klipet mjaft provokuese, por edhe fotot në rrjetet sociale. Po flasim për...

Enca nuk ndalet, publikon foton gjysë e deshun (foto +18)

Enca Haxhia ka 'goditë' sërish me nji fotografi në Instagram. Enca Haxhia ka nda me ndjekësit nji fotografi të re në Instagram, në të cilën...

Enca ia vnon “flakën” Instagramit me këtë pozë (foto +18)

Edhe kësaj here, Enca Haxhia ka 'tronditë' rrjetin me imazhin që ka publikue. Kangëtarja nga Shqipnia, Enca Haxhia, ka sjell imazhin ma të ‘nxehtë’ për...

Enca deshet totalisht cullak (foto +18)

Duket se ta vendosë me tërehqë vëmendjen e fansave dhe kur Enca merr nji vendim të tillë asht e qartë që asnji nuk e...

Kuzhiniere ma seksi se Enca nuk keni pa, kqyreni çka ka...

Kangëtarja nga Shqipnia, Enca Haxhia, asht mjaft aktive në rrjete sociale ku sa herë që publikon fotografi ‘tranon’ ndjekësit. Ajo së fundmi, solli disa imazhe...

Mos e huqni, Enca zbulon prapaskenat e klipit ‘erotik’ me modelin...

Videoklipi 'Dua' i publikuem në Mars të këtij viti, ka qënë nji prej klipeve ma të komentueme të Encës. Kjo për shkak se ajo u...

Enca Haxhia provokon keq, i nxjerr krejt në shesh (video +18)

Ajo asht e njoftun si nji prej kangëtareve ma provokuese, e cila vazhdimisht guxon me pamjen e saj. Por teksa ditën e sotme ka njoftue...

Mos e huqni, kur Enca ban ‘twerk’ ju len edhe pa...

Enca Haxhia asht njana ndër femnat ma të komentueme në showbizin shqiptar. Jo për shkak të muzikës, që ajo sjell në tregun tonë, por e gjitha...