Etiketim: era

Te Fundit

Thaçi perkujton masakren ne Rezalle

Presidenti Hashim Thaçi, ka perkujtue masakrën e Rezallës në Drenicë, tue thanë se kjo ishte masakra ma e randë qe policia dhe ushtria serbe...

Kurti i shkarkuem, sillet si ‘boss’ dhe i ban vizite RTK (foto)

Kryeministri i shkarkuem, Albin Kurti dhe ministrat e tij që vijnë nga VV ia kanë mësyrë Tansmetuesit Publik të Kosovës – RTK’së. Kjo madje...

Vdes humoristi i famshem i Shqipnise, Gëzim Kruja

Ka vdeke mjeshtri i madh i humorit, Gëzim Kruja. Gëzim Kruja ka lind n'Shkodër, në vitin 1939. Karrierën humoristike e ka nise qysh në moshën...