Etiketim: era

Te Fundit

Detaje të reja nga Rahoveci: E djegi vllaun në oborrin e shtëpisë, qe çka...

Nji ngjarje e randë ka ndodhë në fshatin Bërnjak të komunës së Rahovecit. Aty vllau dyshohet se ka vra e mandej djegë mbrenda oborrit...

Agjentja ruse ‘Mona’: Pjesë e ‘Syrit të Popullit’ dhe anëtare e Vetëvendosjes (foto)

Mona Agrigoroaiei, e cila është nga Rumania dhe pjesë e Syrit të Popullit, ishte anëtarësuar në Lëvizjen Vetëvendosje sipas avokatit të Sadri Ramabajës, Ramiz...

Presidenti Thaçi i përgjigjet Kurtit për ekipin dialogues: Je tue e shkelë kierarkinë kushtetuese

Zyra e presidentit ka njoftue se kryeministri i shkarkuem i Kosovës, Albin Kurti nuk asht konsultue me të parin e shtetit, Hashim Thaçin, si...