Etiketim: era

Te Fundit

Albin Kurti emnon në Bordin e ri të SHSKUK’s njeriun e tij të afërt...

Qeveria në detyrë Kurti, ka aprovue vendimin për shkarkimin e Bordit Drejtues të Shërbimit Klinik Universitar të Kosovës dhe ka emnue të riun, por...

70 vjeçari nga Gjilani: Qe qysh u shnosha nga Coronavirus’i pa shkue asnji ditë...

Nji 70 vjeçar nga Gjilani, i cili ka rezultue pozitiv me oronavirus, ka thanë se ka kalue këtë virus pas shkue hiq te mjeku. Me...

Modelja me të mbasmet ma seksi në botë: Fotot ma tunduese dhe bombastike të...

Modelja 21-vjeçare, Sommer Ray, njihet për fotot e saj provokuese ku ekspozon format seksi dhe tepër të nxehta.