Tema: Era istrefi

Çka i bani bashkë Era Istrefin dhe Elvana Gjatën? (video)

Era Istrefi mbramjen e shkueme e ka kalue në shoqninë e Elvana Gjatës. Era ka publikue nji video në Instagramin e saj ku shfaqet në...

Dj me famë botnore: Çikat kosovare po pushtojnë botën (foto)

DJ i famshëm Diplo, i cili njihet për miqësinë e tij me dy kangëtaret kosovare, Dua Lipa dhe Era Istrefi, i ka ba kësaj...

Era Istrefi nuk e hap Botnorin, qe kur ka me performue!...

‘Live it up’ asht kanga zyrtare dhe zanat kryesorë janë Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam. Gjatë ditës, disa media shqiptare kanë shkrue se...

Publikohet klipi i himnit të Botnorit, shkëlqen Era Istrefi (video)

Era Istrefi, njana nga emnat ma të njoftun të yjeve kosovare në botë, ka me qenë pjesë e Kampionatit Botnor të Futbollit. Era Istrefi morri...

Ky asht çmimi i veshjes që Era ka zgjedhë për xhirimet...

Lajmi se kangëtarja Era Istrefi u ba zani i Botnorit 'Rusia 2018' përkrah Will Smith dhe Nicky Jam, pushtoi të gjitha mediat. Po ashtu edhe...

Video epike: Will Smith publikon mbrapaskenat e realizimit të kangës së...

Will Smith ka publikue disa mbrapaskena nga realizimi i kangës të Kmpionatit Botnor ku knon edhe Era Istrefi. Kampionati botnor në Rusi pritet të fillojë...

Foto e Era Istrefit pushton New York’un

Për herë të parë në historinë e futbollit, kangën zyrtare të kampionatit ma të randësishëm të këtij sporti, ka me knue nji shqiptare. Me...
era istrefi

Era Istrefi ka me na befasue – t’Premten!

Era Istrefi, ylli ma i vizllueshem i pop muzikes kosovare, ka me qene bashke me Will Smith dhe Nicky Jam, dhe kane me kendue...

The Times: Kosova, vatër e yjeve të POP’it. Rita Ora iku...

Kangëtaret kosovare Dua Lipa, Rita Ora dhe Era Istrefi janë të njoftuna në të gjithë botën për hitet e tyne në muzikë, tue tregue...

Era Istrefi ka me ju lanë pa fjalë me foton e...

Kangëtarja, Era Istrefi, ka mahnitë me imazhin e fundit të publikuem në Instagram. Ajo vjen ma seksi se kurrë ma parë, në bikini me...